Park Maszynowy

Nasz park maszynowy i towarzysząca infrastruktura zostały skonstruowane z myślą o zapewnieniu klientom jak najwyższego poziomu usług. Usług niezakłóconych przestojami, z powtarzalną jakością, oraz czasami dostaw skróconymi do minimum. Praktycznie wszystkie nasze wtryskarki o siłach docisku od 300 kN do 6500 kN są minimum zdublowane lub występują w 3 egzemplarzach. Posiadamy obecnie 32 całkowicie nowe maszyny wtryskowe marki Krauss-Maffei z serii CX oraz GX w większości wyposażone w roboty i manipulatory.

Wtryskarki KraussMaffei z serii CX są maszynami z energooszczędnym napędem pompy hydraulicznej , z bardzo krótkim czasem suchego cyklu i bardzo wydajną jednostką plastyfikujacą z innowacyjnym ślimakiem HPS, co wpływa pozytywnie na koszty produkcyjne i niskie obciążenie środowiska naturalnego. Dwupłytowa konstrukcja zamykania zapewnia równoległość prowadzenia i sztywność jednostki zamykania co wpływa oczywiście bezpośrednio na jakość i powtarzalność procesu produkcyjnego. Wzmocniony układ plastyfikujący oznacza też stabilne parametry wtrysku. Wszystkie wtyskarki serii CX wyposażone są w system Blue Power , czyli szereg optymalizacji poszczególnych procesów i technologii stosowanych w celu zredukowania zużycia energii elektrycznej.
5.daw9395.jpg
9412.jpg
Nasze maszyny z serii GX wyposażone są w szereg rozwiązań optymalizujących wydajność i koszty produkcji. Opatentowana konstrukcja do przesuwu płyty ruchomej GuideX doskonale absorbuje siły deformujące typowe dla przemieszczania ciężkich form wtryskowych , oraz redukuje siły skrętne występujące podczas wtrysku. Dzięki temu maksymalnie wydłuża się czas eksploatacji form co stanowi niewątpliwą korzyść dla klienta powierzającego nam swoje formy do produkcji.
Napęd Blue Power Serve Drive z kolei to energooszczędna technika dynamicznych serwomotorów dostosowująca wydajność i ciśnienie pomp do rzeczywistych potrzeb układu hydraulicznego wtryskarki.
Do obsługi wtryskarek dedykowano manipulatory i roboty uznanych światowych marek w tym Wittmann i KM . Chłodzenie oparte o urządzenia marki ONI również stanowi jedną z podstaw niezakłóconego procesu produkcyjnego.
Firma posiada obecnie 30 000 m.kw w pełni przygotowanej powierzchni produkcyjnej i magazynowej z możliwością dalszej rozbudowy. Planowany system pracy : 24h/7.
9443.jpg
5.daw9417.jpg
© 2016 ECCOPACK

Please publish modules in offcanvas position.