Misja i wizja

Misją firmy jest stworzenie maksymalnie bezpiecznego dla środowiska procesu produkcyjnego z wykorzystaniem wszystkich najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych w tej branży na świecie.
Chcemy też wprowadzać wszędzie tam gdzie to będzie możliwe tworzywa biodegradowalne i podlegające 100% odzyskowi. Zdajemy sobie sprawę z tego że zasoby naszej planety są ograniczone, więc pragniemy jak najmniej obciążać środowisko w którym żyć będą nasze dzieci wnuki.
misja.png

ECCOPACK SP ZO.O. jest firmą powstałą z pasji tworzenia. Tworzenia lepszych warunków w jakich żyjemy i w jakich będą żyć przyszłe pokolenia. Wierzymy ,że wszystkie małe rzeczy , które robimy składają się na całokształt otoczenia w którym żyjemy. Chcemy żeby to otoczenie za którego tworzenie odpowiedzialni jesteśmy sami, powstawało w zgodzie z naturą i było przyjazne dla swojego twórcy- człowieka. Jak powszechnie wiadomo coraz więcej przedmiotów , którymi jesteśmy otoczeni wytwarzane jest z pochodnych rafinacji ropy naftowej.

Stąd odważna idea uruchomienia produkcji detali z tworzyw sztucznych o najwyższej jakości, trwałości i estetyce, które powstają w oparciu o najlepsze osiągnięcia technologiczne w branży.
Firma jest też właścicielem patentów, które przyczynią się do bezpieczniejszego korzystania z wyrobów plastikowych przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu z ludzkim organizmem, poprzez wytwarzanie ich z tworzyw wykorzystujących technologię nanocząsteczek.

Nasza fabryka stosuje wszędzie gdzie to możliwe urządzenia o możliwie najniższym poborze energii i rygorystycznie spełnia wszystkie wymogi związane z recyklingiem odpadów.

© 2016 ECCOPACK

Please publish modules in offcanvas position.